top of page

PNG COİN NEDİR? UZUN VADE İÇİN TERCİH EDİLİR Mİ?

Pangolin coin avalanche ağı üzerinde çalışan ve avalanche ağı içerisindeki ilk merkeziyetsiz (defi) borsasıdır. Hem avalanche ağının bir borsası olmasından dolayı hem de fiyatının uzun süredir düşüş trendinde olmasından ötürü yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Bununla birlikte; png coin nedir? ve uzun vade için tercih edilebilir mi? tarzında sorular sıkça sorulmaktadır.


PNG COİN NEDİR?

Pangolin avalanche ağının ilk ve en önemli mekeziyetsiz borsasıdır. Arkasında ise sağlam bir ekip çalışmaktadır. Aynı zamanda gün geçtikçe artan yatırımcı kitlesi bulunmaktadır. Avalance ağı üzerinde çalışması ise yatırımcılara güven vermekedir. Pangolinde şu anda toplam olarak 173M$ kilitli durumda.


PNG COİN NEREDEN ALINIR VE AVANTAJLARI NELERDİR?

Pangolini kendi web sitesinden almanız durumunda birçok fırsat sunmaktadır, bunlar:

  • Defi Takasları

  • Likidite Havuzuna Katılım

  • PNG Staking

  • Sadece Alım ve Satım

  • Yield Farming

Aynı zamanda pangolinin listelenmiş olduğu bazı borsalardan alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. ( Gate.io, MEXC, LBank, BitMart )


UZUN VADE YATIRIMI İÇİN TERCİK EDİLEBİLİR Mİ?

Pangolin uzun vade için çoğu yatırımcılar tarafından mantıklı bulunmaktadır. Hem proje ekibinin iyi bir ekip olmasından hem topluluğu güzel yönetmesinden hem de avalance ekosistemini kullanmasından ötürü yatırımcılara güven vermekte. Avalanche ağının gelişmesi ve avax coininin fiyatında yükselmesi ile birlikte PNG' den de yükseliş hareketi beklenir.


Şu anda fiyatı 0,35$-0,39$ bandında seyretmektedir. ATH seviyesi ise 25$. Bu durumda piyasanın tekrardan büyük bir yükseliş trendine girmesi durumunda fiyatın tekrardan 25$ seviyesini zorlayacağı hatta geçmesi durumunda 45$-55$ bandını hedefleyeceği düşünülmektedir. Eğerki ben buradan alırım 2 ay sonda 20$ dan satarım tarzında bir düşünceniz var se bu yanlıştır. Çünkü dediğimiz gibi uzun orta uzun vade tutulacak bir coin olarak düşünmek gerekir. 

NOT: Bu web sitesinde yatırım tavsiyesinde bulunulmamaktadır.

Tüm bilgiler ve veriler sadece bilgilendirme amacıyla kullanılmaktadır.

 


54 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page